informacje

Organizacja Producentów Rybnych Władysławowo działa jako podmiot posiadający osobowość prawną w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Powstała na początku 2005 roku z inicjatywy grupy armatorów z Władysławowa i Helu a wpis do rejestru.

 

Organizacji uznanych uzyskała w czerwcu tego samego roku. W skład organizacji wchodzą kutry z największego przedziału długościowego polskiej flory rybackiej ukierunkowane na połowy ryb pelagicznych (szprot i śledź), które są dostarczane na rynek polski i do krajów bałkańskich, głównie Serbii, Chorwacji i Bułgarii.

 

Całkowite połowy naszych członków w 2019 roku wyniosły prawie 20 000 ton ryb z czego udział grupy w całkowitych połowach floty polskiej na Bałtyku stanowił 30% w przypadku połowów szprota.


kontakt z nami

email: oprw@op.pl

adres: ul. Portowa 22, 84-120 Władysławowo
Operacja pt.:
Ograniczenie oddziaływania połowów członków Organizacji Producentów Rybnych Władysławowo Spółka z o.o. na środowisko w ramach wdrażania planu produkcji i obrotu na rok 2019

mająca na celu
Poprawę organizacji rynku produktów rybołówstwa i akwakultury

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.
Wartość operacji: 646 642,00 zł
Wartość dofinansowania: 477 150,00 zł


Operacja realizowana w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020Copyright: OPRW. Projekt i realizacja: PodisPromotion